DEJMARK vám nabídne omítky ZORKA COLOR

Informace

Datum: 07.02.2018 
Autor:
upravit informace

Od začátku toho roku najdete v DEJMARK portfoliu omítky Effecta jedné z předních značek ZORKA COLOR. Jak napovídá jejich název, poskytují omítky optimální poměr ceny a kvality.

Produktová řada Effecta doplnila portfolio společnosti DEJMARK o omítky s velmi dobrou stálostí. Omítky jsou dodávány akrylátové – hlazené a rýhované se strukturou 1,5 mm a 2,0 mm silikát – silikonové hlazené ( 1,5 mm ) a rýhované ( 2,0 mm ).

Akrylátové omítky se vyznačují dobrou přilnavostí k podkladu, dostatečnou propustností vodní páry, odolností proti účinkům kouře a ultrafialového záření a vysokou vodoodpudivosti. Vzhledem k speciálním přísadám akrylových omítek mají následně charakteristický zápach, který není zdraví nebezpečný, avšak se nedoporučuje používat je za účelem dekorativním v interiéru.

Silikát – silikonové omítky se vyznačují dobrou přilnavostí k podkladu, dostatečnou propustností vodní páry, odolností proti účinkům kouře a ultrafialového záření a vysokou vodoodpudivosti. A proto jsou zvlášť vhodné pro dekorativní ochranu fasádních povrchu na výškových budovách, které jsou vystavené silným srážkám. V kombinaci s minerální vlnou se vyznačuje též protipožárními vlastnostmi.

Omítky jsou tónovatelné na naších tónovatelných zařízeních.

Zdroj: Dejmark Czech s.r.o.
www.dejmark.cz

Přílohy

Výrobci

Dejmark Czech s.r.o.

Dejmark Czech s.r…

Distributor dekorativních barev a…

Produkty

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS