DITON vám připaví grafický i kladecí plán zdarma

Informace

Datum: 14.05.2018 
Autor:
upravit informace

Ne každý si dokáže představit, jak bude vypadat vybraná dlažba po položení, a ne každý správně spočítat množství a rozložení dlažby. Proto DITON přichází s nabídkou grafického a kladecího návrhu dlažby - zadarmo.

Nabídka kladecího plánu zdarma platí jen pro výrobky slevové skupiny C - netýká se to tedy „obyčejných / standardních“ výrobků typu PARKETA a ÍČKO, atp. a pro všechny plotové systémy. Zdarma je zpracován pouze jeden návrh. Pro výpočet je třeba vědět a dodat informace o jakou plochu se jedná, jaké bude mít využití, jednoduchý (i rukou nakreslený)okótovaný plánek se všemi rozměry, označení plochy, kam chcete výrobky umístit a vyznačení okolí (vstupy, vjezdy, či jiná ohraničení, již položené obrubníky, atp.) a výrobek, které chcete navrhnout, včetně jeho barevného provedení. Od pracovníků DITONu obdržíte návrh kladecího plánu požadované dlážděné plochy nebo plotu v „pdf“ formátu společně s informací o množství výrobků (m2, kusů nebo bm), které je potřeba na zabudování, cenovou nabídkou vycházející z ceníkových cen.

Požadavky a podmínky pro bezplatné zpracování grafického návrhu jsou stejné jako u kladecího návrhu, navíc je však třeba předložit fotografii místa, které chcete osadit výrobky DITON.

Zdroj: DITON s.r.o.
www.diton.cz JAK SI OBJEDNAT KLADECÍ NÁVRH? – kontaktujte nás na níže uvedených kontaktních údajích: Email: navrhy@diton.cz Telefon: + 420 773 797 850

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS