Nová HET barva na beton - Aquadecol Epoxy M

Informace

Datum: 08.07.2017 
Autor: Jaroslav Ovad 
upravit informace

Pro letošní sezonu připravila společnost HET sortimentní novinku i do segmentu speciálních barev primárně používaných na betonové podklady. Jedná se o vodou ředitelnou dvousložkovou epoxidovou barvu Aquadecol Epoxy M.

Nátěr vytváří matný až hedvábně matný plně omyvatelný mechanicky odolný povrch rezistentní vůči běžným chemikáliím (ropným produktům, detergentům atd., vyjma roztoků kyselin) vyskytujících se např. v garážích, skladech apod. Barva je také vhodná do nemocničních a potravinářských prostor, kde díky svým vlastnostem umožňuje udržovat prostory bez mikrobů.

Oproti běžným epoxidovým barvám je nátěrový film paropropustný, barvu tak lze při suché tloušťce (DFT) do 0,2 mm aplikovat i na nevyschlé podklady a plně nevyzrálý beton (min. 48 hodin starý, bez volné vody na povrchu). Na rozdíl od rozpouštědlových epoxidových systémů barva vykazuje velmi nízkou úroveň nepříjemného zápachu a obsahuje pouze nepatrné množství volně těkavých organických látek (VOC). Vydatnost se pohybuje v rozmezí 7–8 m2 z 1 kg natužené směsi v jedné vrstvě (při DFT 50 μm). Nanášení se provádí štětcem, válečkem nebo stříkáním airless. Vyrábí se v bílém odstínu a v bázi C pro tónování do škály odstínů RAL v tónovacích systémech Multimix a PROHET.

Zdroj: HET, spol. s r.o.
www.het.cz

Přílohy

Výrobci

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS