Nová střecha KB-BLOK až se slevou 50%

Informace

Datum: 13.08.2017 
Autor: Jaroslav Ovad 
upravit informace

Pro velký zájem o akční nabídku "Nová střecha se slevou až 50%" se společnost KB-BLOK rozhodla tuto akci zopakovat. Od 10.8.2017 až do konce roku tedy můžete nakoupit střešní krytinu se slevou až 50% a doplňky se slevou až 20%.

Sleva 50% se vztahuje na všechny typy střešní krytiny KB-BLOK, a to jak na základní tašky, tak na betonové doplňky jako jsou krajové tašky, hřebenáče apod. v případě, že k betonovým taškám zakoupíte i potřebné množství fólie, střešních latí a doplňků (větrací pásy hřebene, příchytky hřebenáčů a tašek, držáky hřebenových latí, apod.) v množství odpovídající rozměrům střechy. V případě nákupu pouze betonové střešní krytiny je sleva 40-45%. Navíc střešní fólie a potřebné doplňky se slevou 15-20%.

  Další podmínky:
- sleva 50% platí pro odběry z výrobního závodu v Postoloprtech, dopravní náklady se kupujícímu účtují podle „Sazebníku dopravních nákladů na dopravu střešní krytiny“, případně si zajistí dopravu kupující
- sleva 50% platí dále pro odběry ze všech našich prodejních skladů, kde bude vždy účtován poplatek za dopravu na prodejní sklad z výrobního závodu, podle „Sazebníku dopravních nákladů na distribuční sklady“ 
- sleva 50% platí na objednávky vyvezené do 31.12.2017
- po dohodě lze zajistit dopravu nákladním autem s HR, kdy se za použití HR účtuje poplatek ve výši 200,- Kč/paleta bez DPH.

Zdroj: KB-BLOK systém, s.r.o.
www.kb-blok.cz

Přílohy

Výrobci

KB-BLOK systém, s.r.o.

KB-BLOK systém, s…

Společnost KB - BLOK systém, s.r.o. od…

Produkty

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS