Novinky z MAPEI dílny

Informace

Datum: 09.06.2018 
Autor:
upravit informace

Barvy pro prostředí se zvýšenými požadavky na hygienické podmínky, rychlá pomoc pro terasy, revoluce mezi samonivelačními stěrkami a ideální řešení pro LVT, to vše nabízí novinky MAPEI.

speciální smaltové barvy, které využijete při práci v zařízeních, kde je důležité dbát na zvýšené hygienické podmínky. Mapecoat ACT 021 a Mapecoat ACT 196 výrazně snižují šíření bakterií a jsou dostupné ve více než 1000 barevných odstínech.

Hydroizolační emulze Aquaflex Roof Premium se skvěle hodí na obnovu teras a balkonů – obnoví ochranu před vodou a vlhkostí a zároveň povrch barevně sjednotí. Výhodou je také výsledná světle šedá barva, která odráží sluneční paprsky, s přehřátou terasou je tak nadobro konec. Díky hydroizolační emulzi už nebude hrozit, že zákazník po dešti na terase uklouzne – je totiž protiskluzová. Aquaflex Roof Premium vám ušetří čas i práci, je totiž připravený k okamžitému použití a rychle vysychá.

Trvale voděodolná lepidla Ultrabond MS4 LVT a UltrabondEco MS4 LVT Wall využijete při lepení vinylových dílců. Neplýtvejte zbytečně materiálem – díky skladování v aluminiovém pytli lepidlo zůstává po otevření ve stejném stavu. Pokud chcete jednokomponentní lepidla používat opakovaně, uzavřete pytel elektrikářskou sponkou.

Zdroj: MAPEI, spol. s r.o.
www.mapei.cz

Přílohy

Výrobci

MAPEI, spol. s r.o.

MAPEI, spol. s r…

Firma Mapei založená v roce 1937 v…

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS