Rozbalte to s CEMIXem

Informace

Datum: 03.05.2018 
Autor:
upravit informace

Realizujte fasády s novými omítkami Activcem (AC) a Duocem (DC) a získejte spoustu praktického vybavení pro vaši partu od společnosti CEMIX. Za panelák či jen malý rodinný domek s omítkami Cemix získáte vše, co pro svojí práci potřebujete.

Akce se může zúčastnit každá realizační firma, která za období 1. 4.–31. 5. 2018 zrealizuje fasády s novými fasádními omítkami CEMIX Activcem a Duocem.

Podmínky pro získání odměn:
Odměny se vztahují na zakázky dodané a realizované pastovitými omítkami ActivCem (AC) a DuoCem (DC) v období 1. 4.–31. 5. 2018.
Nárok na odměnu realizační firmě vzniká po potvrzení realizace zakázky obchodně-technických poradcem LB Cemix předložením dodacího listu, potvrzené objednávky nebo daňového dokladu ze stavebnin.
Odměny lze kombinovat dle celkové výměry realizované fasády a lze i sčítat metry čtvereční za jednotlivé zakázky realizované v tomto období. Odměnou mohou být výlučně předměty nabídnuté v letáku. Finanční kompenzaci nelze poskytnout.
LB Cemix, s.r.o. si vyhrazuje právo omezit či pozměnit nabídku uvedených věcných odměn pro případ vyčerpání zásob. Odměnu nelze na LB Cemix, s.r.o. nijak vymáhat.
LB Cemix, s.r.o. vydává odměny prostřednictvím svých obchodně-technických poradců. Dodací lhůta je do 6 týdnů od ukončení akce Rozbalte to s námi!
U odměn, které jsou ve formě poukázek na vypůjčení profesionálního nářadí od TONSTAV-SERVICE není vratná kauce pro vypůjčení hrazena LB Cemix.

Zdroj: LB Cemix, s.r.o.
www.cemix.cz

Přílohy

Výrobci

LB Cemix, s.r.o.

LB Cemix, s.r.o.

Společnost LB Cemix, s.r.o. se sídlem v…

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS