S podlahou ROCKWOOL Akufloor®.

Informace

Datum: 31.05.2018 
Autor:
upravit informace

Ticho léčí, říká se. Kvalitní podlahová izolace nejen snižuje hlučnost doma, ale zabrání i šíření "vašeho" hlluku do okolí. S tím pomůže izolace z kamenné vlny ROCKWOOL v systému lehké plovoucí podlahy AKUFLOOR®.

Pokud chcete mít klid, možností jsou izolační řešení z kamenné vlny ROCKWOOL, které zvládnou snížit hluk šířený vzduchem i kročejový hluk. Systém lehké plovoucí podlahy AKUFLOOR® má vynikající akustické vlastnosti. Tuto lehkou podlahu lze snadno namontovat, a t rychle bez potřeby složitých postupů.

Lehká plovoucí podlaha AKUFLOOR® se skládá z nášlapné vrstvy, roznášecí vrstvy a akusticky izolační vrstvy z kamenné vlny STEPROCK HD.

Díky své zvýšené hustotě dokáží izolace z kamenné vlny zásadním způsobem omezit přenos hluku a zlepšit akustický komfort v obytných místnostech. Akustické izolace z kamenné vlny tlumí nežádoucí zvuky a vytvářejí příjemné a tiché prostředí. Díky své mechanické pevnosti jsou izolace ROCKWOOL ideální pro akustickou izolaci podlah a vydrží s námi celý život.

Zdroj: Rockwool, a.s.
www.rockwool.cz

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS