Vodouředitelné laky LAZUROL AQUA inovované verzi 2017

Informace

Datum: 12.07.2017 
Autor: Jaroslav Ovad 
upravit informace

Pro sezónu 2017 připravila společnost BARVY A LAKY TELURIA inovaci výrobků Lazurol Aqua Purex a Lazurol Aqua Ekohost. Rovněž došlo i k designové změně etiket, která zahrnuje i laky Lazurol Aqua S Akryl. Nové etikety navazují na design etiket systému Lazurol Aqua představený v roce 2015.

Produkty LAZUROL AQUA S AKRYL a LAZUROL AQUA P UREX jsou i nadále nabízeny v obalových variantách 0,6 kg a 5 kg. Nabídka variant provedení byla zachována (P UREX - lesk, mat a polomat, S AKRYL - lesk a mat). LAZUROL AQUA EKOHOST byl rozšířen o provedení lesk, v nabídce nadále zůstává provedení mat a polomat, všechny ve stávajících baleních 0,6 kg, 2 kg a 5 kg.

U výrobků LAZUROL AQUA P UREX a LAZUROL AQUA EKOHOST došlo k vylepšení vlastností zejména v oblasti rozlivu, zvýšení chemické odolnosti, vzhledu a výrazného odlišení stupně lesku. Oba výrobky navíc mají odzkoušenou a potvrzenou protiskluznost pro podlahy bytových a pobytových místností i pro části staveb užívaných veřejností. Všechny 3 produkty také vyhovují ČSN EN 71-3, část 3: Bezpečnost hraček.

Zdroj: BARVY A LAKY TELURIA s.r.o.
www.bal.cz

Přílohy

Výrobci

Mapa webu | © 2008 - 2018 stawebniny, všechna práva vyhrazena | Webmaster | Publikační systém KPS